بهترین آتلیه عروس در استودیو بین المللی S & S

//بهترین آتلیه عروس در استودیو بین المللی S & S
بهترین آتلیه عروس در استودیو بین المللی S & S ۱۳۹۷-۲-۳ ۰۲:۴۷:۰۳ +۰۰:۰۰

توضیحات

بدون شک استودیو S & S در تهران و کرج را میتوان بهترین آتلیه عروس برشمرد. تیم خلاق و حرفه ای استودیو اس اند اس قادر است تا در کمترین زمان ممکن بهترین خروجی را برای شما زیبارویان ارائه دهد. خدماتی که شاید در جایی دیگر مشابه آن را از نظر کیفیت، ایده و خلاقیت نخواهید یافت. برای پیدا کردن بهترین آتلیه عروس همواره باید چند نکته را مد نظر داشته باشید.

مهمترین ویژگی های یک آتلیه عروس داشتن تعهد، اخلاق خوب، خلاقیت، علم و دانش، تجربه و تخصص است. این ها ویژگی هایی هستند که برای یک آتلیه عروس لازم است. داشتن استعداد هنری و خلاقیت  در این زمینه بسیار مهم است، زیرا عکاسی و فیلمبرداری یک هنر است نه یک صنعت…کار باید روح داشته باشد اگر فقط از تجهیزات در کار استفاده شده باشد کار صنعتی می شود، پس باید به حس کار دقت کنید. در ضمن  نظر داشته باشید کپی هم  نباشد. باید بر اساس روحیات و تیپ و ظاهر هر  عروس و دامادی  برایشان برنامه جدیدی طراحی شده باشد. یک آتلیه خوب باید کادر فنی کامل و دانش و اطلاعات کافی در زمینه عکاسی و فیلمبرداری را داشته باشد و از تجهیزات به روز و حرفه ای استفاده کند.

تجربه کاری بالا آتلیه عروس و وقت شناسی و تنظیم زمان آنها به شما کمک می کند تا بتوانید در شرایط مختلف دچار مشکل و اضطراب نشوید، این مسئله یکی از ویژگی های بهترین آتلیه عروس می باشد… ممکن است در روز عروسی اتفاقات پیش بینی نشده ای برای شما رخ دهد. ممکن است زمان زیادی را در ترافیک و شلوغی خیابانها از دست بدهید، آرایش و گریم عروس بیش از حد طول بکشد، مشکلی برای لباس داماد یا عروس پیش بیاید، گل کاری ماشین یا خود ماشین عروس خراب شود یا دسته گل عروس دیرتر آماده شود یا… حتی ممکن است شرایط جوی به صورت ناگهانی نامساعد شود. مثلا در تابستان دمای هوا به حدی بالا برود که تصویربرداری را غیر ممکن کند. یا در زمستان هوا برفی یا بارانی شود.
در این مواقع داشتن علم یا تجهیزات و… به کار نمی آید و تنها تجربه ی کاری آن آتلیه است که به حل این مشکلات کمک می کند، یک آتلیه عروس حرفه ای، می بایست تمامی اتفاقات را پیش بینی کرده و در این مواقع بهترین تصمیمات را بگیرد، در کنار تجربه آتلیه باید دانش و تخصص کافی هم داشته باشد.
کادر فنی بهترین آتلیه عروس، بایستی دانش کافی برای استفاده از تمامی امکانات و تجهیزات خود داشته باشند. در غیر اینصورت بهترین و بروز ترین تجهیزات هم بی مصرف می شوند. برخلاف باور عموم، دانش لازم برای استفاده از دوربین، تنها به روشن کردن، رکورد کردن و خاموش کردن ختم نمی شود. استفاده از دوربین های حرفه ای دانش بسیار زیادی را می طلبد. فیلمبردار و عکاس بایستی از تمامی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری تجهیزات خود آگاه باشد، تا آن وسیله (به عنوان مثال دوربین) بتواند قدرت خود را در ثبت تصاویر نشان دهد این امر میسر نمی شود مگر آنکه کادر فنی به طور مداوم دانش خود را بروز کند و دائما در حال مطالعه در این زمینه باشند.

تمامی اعضای کادر فنی (عکاس، فیلمبردار، ادیتور و …) بایستی در حرفه ی خود نوآور و خلاق باشند…در بعضی از مواقع بایستی کار را از روال عادی خارج نمایند و دست به عملی مبتکرانه بزنند تا زیبایی کار دو چندان شود. تبعیت از قوانین تصویربرداری بسیار مهم است اما بعضا ممکن است در شرایطی قرار بگیرند که با شکستن قوانین بتوانند شاهکاری جدید و بی بدیل را خلق کنند..
آلفرد هیچکاک که یکی از بزرگترین کارگردانان و فیلمبرداران تاریخ است؛ در مواقعی با نادیده گرفتن قوانین تصویربرداری و شکستن آن، توانست شاهکاری را خلق کند که همگان مبهوت آن شوند…حرفه ی تصویربرداری و به تبع آن تصویربرداری عروسی در کشور ما ضعف بزرگی در خلاقیت دارد و متاسفانه بیشتر کارها از سناریوهای خارجی کپی شده اند… غم انگیز تر این است که تعدادی از آتلیه ها این کارهای کپی شده را مجدد از روی هم کپی می کنند! و به این صورت کپی کردن در این حرفه به نوعی اپیدمی در آمده است…
بنابراین خلاقیت نشانه ی حرفه ای هاست و یکی دیگر از ویژگی های بهترین آتلیه عروس می باشد…

آخرین نکته از ویژگی های بهترین آتلیه عروس ، احترام به نظر مشتری است. مدیریت آتلیه عروس  باید بداند که همیشه و کاملا حق با مشتری است.
این ویژگی ها نکاتی هستند که آتلیه عروس های خلاق را از دیگر آتلیه ها متمایز می کند. یک آتلیه موفق  و مدرن با رعایت نکات حرفه ای در همه ی حالات سعی می کند همیشه منحصر به فرد باشد در اینصورت بی شک شما  با مراجعه به این آتلیه ها، هیچ دلیلی برای نگرانی نسبت به عکس و فیلم عروسی نخواهید داشت…

درباره فعالیت من

استودیو اس اند اس برند برتر آتلیه های عکاسی عروس در کشور، توسط وب سایت بزرگ برندهای عروسی عروسکو

با مدیریت آقای سینا عطارزاده

دانش آموخته نخبه کارگردانی و تصویرسازی در کشور

نمونه کارها